logo
Kontaktai
Sekite Mus
FI4A8405

Apie kūrėją

Sveiki, aš – Teodora. Esu interjero tekstilės dizainerė. Jau 16 metų dirbu šioje srityje ir kaskart nenustoju žavėtis šios srities atradimais ir naujovėmis. Gera kurti, domėtis naujausiomis tekstilės madų tendencijomis, klausytis jūsų svajonių ir kartu jas įgyvendinti. Malonu matyti kartu su komanda sukurto kruopštaus bei atsakingo darbo rezultatus ir jūsų šypsenas. Kalbėkimės ir kartu ieškokime to, kas jūsų erdvei atrodys gražiausia ir jaukiausia.
Ceikiniu 9 originalus dydis 1

Paslaugos

𑁍 Dizainerės konsultacija: atvykimas į namus, audinių parinkimas, dekoravimas.
𑁍 Interjero tekstilės gamyba: modeliavimas, dizainas, siuvimas.
𑁍 Techniniai sprendimai: karnizų ar mechanizmų pasiūla, projektavimas, montavimo darbai.
𑁍 Užuolaidų pakabinimas.

Rekomendacijos

Untitled design 4

„Teodora yra mano patikimas verslo partneris. Bendradarbiaujame daugiau nei 10 metų. Profesionalus ir atsakingas požiūris į klientą, kokybę. Atidumas ir kruopštumas derinant visas detales. Rekomenduoju``, - Raimonda Muniūtė, architektė.

Untitled design 3 1

„Kompetetingos ir profesionalios paslaugos. Bet kokiam objektui, ar tai būtų namai ar klinika, parinks ir priderins tinkamiausią sprendimą. Pasitikiu ir rekomenduoju``, - Vaida Raubienė, klinikos vadovė.

Untitled design 2

„Puikus kūrybiškas požiūris ir plati pasirinkimo gausa. Kokybiškai bei greitai atliktas darbas pagal pageidavimus``, - Vaidas Šalaševičius, vadovas.

Untitled design 9

„Man komfortiška, kai galiu pasakyti ko norėčiau, o profesionalai suranda pačius optimaliausius sprendimus ir būdus juos realizuoti – būtent tokią patirtį turėjau užsisakiusi Teodoros paslaugas``, - Jurgita Gazarian, „Muzikos magija``.

Untitled design 11

„Mūsų profesionalaus darbo garantas - patikimi partneriai. Džiaugiamės partneryste su Teodora. Jos atsakingumo dėka savo klientams galime užtikrinti aukščiausią kokybę``. „Jaukumo kūrėjai``.

„Esu labai patenkinta Teodoros paslaugomis. Ji padėjo užbaigti ir papuošti ne vieną objektą. Interjeras su užuolaidomis ir kitais aksesuarais tampa daug jaukesniu``, - nepriklausoma turto brokerė Eglė Sakalauskienė``.